Motivace a výhody

Motivace a výhody

Motivace ke studiu a výhody znalosti cizích jazyků

Lidé se často věnují angličtině, protože se chtějí přátelit s jinými lidmi na sociálních sítích, komunikovat přes Internet s lidmi na druhém konci planety a získávat nové kontakty. Studují italštinu, aby se mohli domluvit s přáteli či s rodinou v zahraničí. Výuka španělštiny mnohým umožní zpívat si písničky se svými oblíbenými zpěváky např. při jízdě v autě.

Chcete si přečíst své oblíbené autory v originále nebo sledovat filmy či seriály nedabované a bez titulků? Studujte němčinu, francouzštinu nebo jakýkoliv jazyk, který se může stát vaším koníčkem… Rozšíříte si vlastní obzory a umožníte si pochopit chování a smýšlení jiných kultur…

V naší jazykové škole AMIGAS Brno vám nabízíme mnoho typů jazykových kurzů a výuk, včetně velkého množství termínů a pokročilostí.

Využijte možnosti studovat v jediné akreditované škole na výuku angličtiny Callanovou metodou nebo v odpoledních a večerních kurzech dalších jazyků. Rádi vám pomůžeme otevřít dveře světa dokořán!

Výuka jazyků v Brně je možná také v naší jazykové škole AMIGAS. Výuka probíhá, jak jinak, v samém centru Brna, cca 20 m od kina Scala. Jsme zavedená jazyková škola, fungující již 14 let a u nás se naučíte mluvit anglicky, španělsky, italsky nebo francouzsky v obecných kurzech pro veřejnost.

Nebo německy a rusky při individuální a firemní výuce. Velmi žádané je i jednoleté denní pomaturitní studium angličtiny a španělštiny se statusem studenta.