Zápis do pomaturitního studia 2016/17

Zápis do jednoletého denního pomaturitního studia angličtiny a španělštiny v Brně

Čeká Vás letos maturita? Pak jistě zvažujete i možnosti, které Vás čekají v případě úspěšného složení této zkoušky dospělosti. Přihlásit se na vysokou školu – co když mě nepřijmou? Najít si práci – co když ji budu hledat měsíce a skončím na Úřadu práce? Odjet do zahraničí – kam a za co?

Tyto otázky a odpvědi napadají snad každého v tomto stádiu života a je to naprosto přirozené. Naštěstí je v tomto směru Česká republika velice vstřícná a v případě podobného dilema nabízí všem maturantům ideální řešení. Nazývá se “jednoleté denní pomaturitní studium”. Tento typ studia má v podstatě jen samé výhody – celý rok se velmi intenzivně věnujete studiu cizího jazyka (nejžádanější je stále angličtina), jste stále studentem / studentkou, protože stále máte nárok na status studenta a přitom máte celá dopoledne volná buď na brigády nebo na koníčky.

Není to luxus? Zdravotní pojištění za Vás stále platí stát, Vy se naučíte plynně anglicky nebo zároveň i španělsky a odpoledne si můžete i vydělat peníze nebo se věnovat sportu, hudbě, umění, zkrátka všemu, co Vás baví, získáte nové přátele a větší přehled, protože jazykové kurzy nejsou pouze o “biflování”, ale i o zážitcích, akcích a nových informacích a podobně.

Pokud Vás tato možnost zaujala a chtěli byste si “otevřít zadní vrátka” v případě, že Vás nepřijmou na VŠ nebo když byste náhodou nesližili část maturity, zarezervujte si své místo v pomaturitním kurzu včas. Pokud byste čekali až do srpna nebo do září, může být v naší jazykové škole Amigas plně obsazeno. A že nechcete ztratit peníze? Neztratíte. Pokud nám doložíte přijetí na VŠ nebo nesložení maturity v náhradním termínu, zaplacené kurzovné nebo zálohu dostanete zpět.

Na naší jazykové škole se Vám dostane kvalitní péče, budete studovat pod vedením zkušencýh a profesionálních lektorů a lektorek, čekají Vás pravidelné konverzační hodiny s rodilými mluvčími, příprava na mezinárodní zkoušky Cambridge English a výuka speciální světovou Callanovou metodou, na kterou je v celé ČR akreditována pouze naše škola. Stále váháte? Tady je naše video

Termíny a ceny pomaturitního studia ZDE